aktualnościpraca

OFERTA STAŻU/PRAKTYK

Jesteśmy interdyscyplinarnym zespołem inżynierów, programistów i analityków danych. W codziennej pracy łączymy wiedzę i doświadczenie z różnych dziedzin. Świadczymy usługi doradcze i badawcze dla administracji drogowej w Niemczech i Polsce oraz innych krajach europejskich. Zajmujemy się także analizami ruchu drogowego, oceną stanu technicznego nawierzchni oraz wizualizacjami i udostępnianiem danych drogowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów dla jednostek administracji drogowej różnych szczebli oraz innych podmiotów publicznych i prywatnych.

Jeżeli opisane zagadania są bliskie Twoim zainteresowaniom, zapraszamy do aplikowania!

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:

Studentów kierunków inżynierskich (technicznych)

WYMAGANIA:

  • umiejętność kreatywnego i samodzielnego rozwiązywania zleconych zadań,
  • znajomość zagadnień z zakresu inżynierii ruchu, inżynierii komunikacyjnej lub inżynierii transportu,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • mile widziana znajomość obsługi programów typu GIS (QGis, MapInfo),
  • mile widziana znajomość języka angielskiego/niemieckiego,
  • chęć do pracy i zaangażowania się w unikalne projekty analityczne, badawcze i pomiarowe z dziedziny inżynierii ruchu.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • udział w realizacji projektów z zakresu analiz ruchu drogowego,
  • udział w opracowywaniu i przetwarzaniu danych z wykorzystaniem fachowego oprogramowania inżynierskiego stosowanego w firmie,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej oraz uczestnictwo w przygotowywaniu opracowań i raportów.

OFERUJEMY:

  • płatną 3-miesięczną praktykę w okresie z możliwością przedłużenia współpracy,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • szkolenia dotyczące posługiwania się niezbędnym oprogramowaniem,
  • możliwość udziału w realizacji badań i projektów z zakresu inżynierii ruchu, bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz diagnostyki nawierzchni,
  • możliwość poznania fachowego oprogramowania wykorzystywanego do przetwarzania i udostępniania danych drogowych,
  • pracę w biurze w ścisłym centrum Warszawy.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres: rekrutacja@heller-consult.pl z adnotacją „PRAKTYKI”. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

W aplikacji prosimy umieścić klauzulę o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.