NASZE PROJEKTY

ocena stanu niemcy DSCF6140

Ocena stanu nawierzchni oraz wizualizacja wyników 

Projekt realizujemy od 1991 roku we współpracy z HELLER Ingenierugesellschaft mbH na zlecenie Zarządców dróg różnych szczebli w Niemczech (autostrady i drogi federalne oraz drogi krajów związkowych)

diagnostyka stanu Stalexport DSCF6151

Diagnostyka stanu nawierzchni autostrad koncesyjnych

Projekt realizujemy od 2009 roku na zlecenie Instytutu Badawczego Dróg i Mostów dla Stalexport Autostrada Małopolska S.A.

archiwizacja i analiza scpr

Archiwizacja i analiza danych ze stacji ciągłych pomiarów ruchu

na zlecenie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKIA), 2013–2015 r. – Uzyskanie, w oparciu o dane pozyskane ze stacji ciągłych pomiarów ruchu, informacji niezbędnych dla potrzeb planistycznych, projektowych oraz zarządzania ruchem.

mapy_ryzyka_DSCF5671

Mapa Ryzyka do Polskiego Obserwatorium Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

na zlecenie Comarch S.A, dla Instytutu Transportu Samochodowego – 2013 r. – Opracowanie algorytmu do identyfikacji najbardziej niebezpiecznych odcinków drogowych w ramach POBR.

ekran_OnKo_DSC01716

Wdrożenie internetowego systemu udostępniania danych drogowych

Na zlecenie Instytutu Badawczego Dróg i Mostów – Dostarczenie, wykonanie i utrzymanie internetowego systemu udostępniania i prezentacji danych drogowych oraz aplikacji służących do wprowadzania danych do systemu.

ocena stanu ZDM WAW _DSCF5570

Ocena stanu eksploatacyjnego dróg krajowych, wojewódzkich i powiatowych będących w administracji ZDM w Warszawie

Projekt realizowaliśmy w konsorcjum z Instytutem Badawczym Dróg i Mostów (IBDiM), BBPBK Transcomp Sp. z o.o., Geovia Sp. z o.o. na zlecenie ZDM w Warszawie – 2012 r. (DZP/30/PN/24/12).

pomiary TSD - profil z proj 1868

Ocena nośności nawierzchni drogowych na drogach województwa śląskiego oraz łódzkiego z wykorzystaniem ugięciomierza laserowego TSD

Projekt realizowaliśmy we współpracy z Instytutem Badawczym Dróg i Mostów (IBDiM) na zlecenie ZDW w Katowicach, ZDW w Łodzi – 2013 r.

snowy-road-1-1521289 820x540

Obserwacja rozwoju uszkodzeń nawierzchni drogowowej w okresie zimowym

Projekt realizowany na zlecenie Heller Ingenieurgesellschaft mbH – sezon 2012/2013, 2013/2014.