firma

Współpraca

współpraca

logo128 hiŚciśle współpracujemy z niemiecką firmą partnerską HELLER Ingenieurgesellschaft mbH – liderem na rynku europejskim w zakresie utrzymania dróg. Wspólnie realizujemy projekty, a także świadczymy usługi serwisu, pielęgnacji i rozwoju oprogramowania naszej firmy partnerskiej. Jesteśmy również jej oficjalnym przedstawicielem w Polsce.

 

HELLER Ingenieurgesellschaft współpracuje z administracją drogową oraz instytucjami badawczymi. Działa na rynku niemieckim i w innych krajach Europy, a także w Afryce.

Firma HELLER Ingenieurgesellschaft mbH została założona we wrześniu 2001 r. w Darmstadt. Kontynuuje działalność firmy BHI Bühler Heller Ingenieurgesellschaft GbR, która powstała w 1997 roku z inicjatywy doktora Sławomira Hellera.

Działalność firmy koncentruje się wokół wielu dziedzin: drogownictwa, informatyki, administracji i zarządzania. W skład zespołu wchodzą wysoko wykwalifikowani inżynierowie i informatycy. Firma jest jedną z największych i najlepiej rozpoznawalnych w swojej branży.

Partnerzy

Współpracujemy z instytutami naukowo-badawczymi, uczelniami wyższymi i wydawnictwem.

IBDiM – Instytut Badawczy Dróg i Mostów www.ibdim.edu.pl

IGiK     – Instytut Geodezji i Kartografii www.igik.edu.pl

ITS       – Instytut Transportu Samochodowego www.its.waw.pl

PRZ     – Politechnika Rzeszowska www.prz.edu.pl

PW      – Politechnika Warszawska www.pw.edu.pl

MAU   – Magazyn Autostrady www.autostrady.elamed.pl