praca

Oferta pracy – specjalista ds. sprzedaży i marketingu

Firma Heller Consult sp. z o. o. poszukuje kandydatów do współpracy na stanowisku:

specjalista ds. sprzedaży i marketingu

Zakres obowiązków

  • wsparcie szefa ds. sprzedaży w pozyskiwaniu nowych klientów na rynkach polskich i zagranicznych,
  • identyfikacja i definiowanie potrzeb klienta w zakresie rozwiązań IT oraz analizy danych,
  • uczestnictwo w organizacji i prowadzeniu procesu sprzedaży m.in. w zakresie prowadzenia spotkań, przygotowywania ofert, koordynacji umów, itp.,
  • przygotowanie ofert handlowych oraz specyfikacji funkcjonalnej systemów IT,
  • nawiązanie relacji z potencjalnymi klientami przez cold mailing,
  • analiza rynku i działań konkurencji,
  • budowanie Bazy Klientów oraz zarządzanie systemem CRM,
  • uczestnictwo w organizacji i promocji warsztatów promujących produkty i usługi firmy,
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy w mediach własnych: strona internetowa, Facebook, LinkedIn, Twitter.

Umiejętności

  • doświadczenie przynajmniej 1 rok na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane wykształcenie biznesowe, w obszarze marketingu lub inżynierskie),
  • znajomość narzędzi CRM (mile widziana znajomość Livespace),
  • umiejętność budowania i utrzymywania długotrwałych relacji z klientami,
  • kreatywność, świetne umiejętności komunikatywne, otwarty umysł,
  • umiejętności analityczne,
  • dobra znajomość pakietu MS Word, MS PowerPoint, MS Excel,
  • poczucie humoru 😊.

Mile widziane

  • znajomość branży IT oraz inżynierii dróg,
  • znajomość narzędzi Marketing Automation.

Co oferujemy

  • praca w młodym, dynamicznym zespole,
  • zatrudnienie na umowę zlecenie/umowę o pracę,
  • elastyczne godziny pracy,
  • szkolenia w zakresie posługiwania się niezbędnym oprogramowaniem i wymaganej wiedzy merytorycznej,
  • udział w realizacji międzynarodowych projektów,
  • praca w ścisłym centrum Warszawy.

Wymagane dokumenty aplikacyjne

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres: rekrutacja@heller-consult.pl z adnotacją „SSM01/2019” w tytule wiadomości. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

W aplikacji proszę umieścić klauzulę o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.