praca

Oferta Pracy Inżynier Projektów

Poszukujemy do współpracy:

Inżynier Projektów

Miejsce pracy: Warszawa i Biała Podlaska

WYMAGANIA:

  • wyższe wykształcenie lub w trakcie studiów – kierunek inżynierski (budownictwo, transport lub pokrewne),
  • znajomość zagadnień z zakresu inżynierii ruchu, inżynierii komunikacyjnej lub inżynierii transportu,
  • umiejętność kreatywnego i samodzielnego rozwiązywania zadań,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B1.

MILE WIDZIANE:

  • znajomość języka niemieckiego,
  • znajomość SQL i umiejętność przetwarzania baz danych (PostgreSQL, MySQL),
  • znajomość obsługi programów typu GIS.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • czynny udział w realizacji projektów dotyczących zarządzania infrastrukturą drogową,
  • opracowywanie i przetwarzanie danych z wykorzystaniem fachowego oprogramowania inżynierskiego stosowanego w firmie,
  • tworzenie oraz weryfikacja formalna i merytoryczna wizualizacji, analiz, statystyk i raportów cząstkowych,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej oraz przygotowywanie opracowań i raportów końcowych,
  • tworzenie wymagań dla zadań przekazywanych do innych członków zespołu,
  • wsparcie Kierowników Projektów w realizacji bieżących zadań projektowych.

OFERUJEMY:

  • pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę/umowy zlecenia/B2B,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • pracę w firmie mającej pozycję lidera na rynku analiz i oceny stanu dróg,
  • możliwość stałego rozwoju kompetencji poprzez warsztaty i szkolenia, zgodnie z indywidualnymi potrzebami,
  • pracę w firmie realizującej procesy produkcyjne w oparciu o TOC (np. CCPM) oraz zmierzającej w kierunku samoorganizacji,
  • przejrzystą ścieżkę kariery i rozwoju w strukturach firmy,
  • możliwość wyboru lokalizacji w jednym z naszych biur (Warszawa lub Biała Podlaska),
  • możliwość pracy w systemie hybrydowym,
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole w sympatycznej i luźnej atmosferze.

Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@heller-consult.pl z adnotacją „IP1/2021” w tytule wiadomości. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z  przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

Informujemy, że Administratorem danych jest Heller Consult sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Chałubińskiego 8, 00-613 w Warszawie. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.