praca

Oferta Pracy Kierownik Projektów

Poszukujemy do współpracy:

Kierownik Projektów

Miejsce pracy: Warszawa lub Biała Podlaska

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe techniczne (np. kierunek budownictwo, transport, geodezja i kartografia, fizyka),
  • minimum 2-letnie, udokumentowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w wykonywaniu podobnych zadań,
  • umiejętność realizacji zadań w zakresie przetwarzania danych, kontroli, analizy i wizualizacji danych,
  • znajomość technik statystycznych,
  • chęć do ciągłego pogłębiania wiedzy o technikach związanych z analizą i przetwarzaniem danych oraz innymi dziedzinami inżynierii związanymi z działalnością firmy,
  • kompetencje z zakresu zarządzania projektami potwierdzone np. certyfikatem, dokumentem referencji, lub innym,
  • podstawowa znajomość języka zapytań SQL (ANSI 92),
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie co najmniej C1,

MILE WIDZIANE:

  • znajomość języka niemieckiego,
  • znajomość wiedzy fachowej (m.in. diagnostyka stanu nawierzchni, utrzymanie dróg, inżynieria ruchu drogowego, konstrukcja nawierzchni, ewidencja dróg),
  • znajomość obsługi programów typu GIS,
  • doświadczenie w kontakcie z klientami.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • realizacja projektów dotyczących zarządzania infrastrukturą drogową,
  • planowanie i wykonywanie projektów polegających na gromadzeniu, przetwarzaniu, kontroli i analizie danych drogowych,
  • opracowywanie i przetwarzanie danych z wykorzystaniem fachowego oprogramowania inżynierskiego stosowanego w firmie,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej oraz uczestnictwo w przygotowywaniu opracowań, analiz i raportów,
  • definiowanie wymagań i przygotowywanie specyfikacji realizacja zadań,
  • prowadzenie ustaleń i negocjacji technicznych warunków realizacji wykonywanych prac z klientami polskimi i zagranicznymi.

OFERUJEMY:

  • pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę/umowy zlecenia/B2B,
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
  • pracę w firmie mającej pozycję lidera na rynku analiz i oceny stanu dróg,
  • możliwość stałego rozwoju kompetencji poprzez warsztaty i szkolenia, zgodnie z indywidualnymi potrzebami,
  • pracę w firmie realizującej procesy produkcyjne w oparciu o TOC (np. CCPM) oraz zmierzającej w kierunku samoorganizacji,
  • możliwość wyboru lokalizacji w jednym z naszych biur (Warszawa lub Biała Podlaska),
  • możliwość pracy w systemie hybrydowym,
  • sympatyczną i luźną atmosferę.

Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@heller-consult.pl z adnotacją „KP1/2021” w tytule wiadomości. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z  przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”