praca

Oferta pracy Technik pomiarów ruchu

Poszukujemy do współpracy:

Technik pomiarów ruchu

Miejsce pracy: Warszawa

WYMAGANIA:

  • wykształcenie minimum średnie lub średnie techniczne,
  • gotowość do wykonywania prac pomiarowych w terenie w niestandardowych godzinach,
  • umiejętność kreatywnego i samodzielnego rozwiązywania zleconych zadań,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • odpowiedzialność i sumienność w działaniu,
  • gotowość do podróży służbowych,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office),
  • prawo jazdy kategorii B,

MILE WIDZIANE:

  •  podstawowa znajomość technik elektronicznych,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • studenci kierunków technicznych.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • udział w realizacji projektów badawczych dotyczących stanu technicznego dróg oraz pomiarów i bezpieczeństwa ruchu drogowego,
  • obsługa elektronicznego sprzętu pomiarowego (rozstawienie, konfiguracja, zbieranie danych),
  • praca przy analizie zebranych danych,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej oraz uczestnictwo w przygotowywaniu opracowań, analiz i raportów.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia / B2B,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w firmie mającej pozycję lidera na rynku analiz i oceny stanu dróg,
  • możliwość stałego rozwoju kompetencji poprzez warsztaty i szkolenia, zgodnie z indywidualnymi potrzebami,
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole w sympatycznej i luźnej atmosferze.

Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@heller-consult.pl z adnotacją „TPR1/2021” w tytule wiadomości. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z  przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”