O NAS

Nasza firma

Pod nazwą Heller Consult nasza firma funkcjonuje od roku 2009, jednak faktyczny początek działalności sięga do roku 1991. Wtedy to z inicjatywy doktora Sławomira Hellera, późniejszego założyciela firmy, zespół pracowników rozpoczął realizację zadań z zakresu diagnostyki stanu nawierzchni dróg.

Od ponad dwudziestu lat dzielimy się zdobytą wiedzą i doświadczeniem i jednocześnie stale podnosimy swoje kompetencje, a zakres działalności firmy rozszerza się o kolejne zagadnienia związane z zarządzaniem drogami.

Razem z niemiecką firmą HELLER Ingenieurgesellschaft tworzymy Heller Group. Współpracujemy z administracją drogową Niemiec, Polski i innych krajów europejskich i afrykańskich, instytucjami naukowymi i przedsiębiorstwami.

Obecnie zajmujemy wiodącą pozycję na rynku analiz i oceny stanu dróg. Opracowane przez nas metody wizualizacji i udostępniania danych drogowych stały się standardem w Niemczech, są również wykorzystywane w innych krajach europejskich.

Realizujemy projekty z zakresu diagnostyki stanu nawierzchni, planowania strategii utrzymaniowych, analiz ruchu drogowego i oddziaływania ze środowiskiem. Dostarczamy narzędzia i informacje niezbędne do wspierania procesów decyzyjnych. Współpracę z zarządcami opieramy na partnerstwie i zrozumieniu specyfiki pracy administracji publicznej.

Nasza firma ma dwa oddziały: w Warszawie i w Białej Podlaskiej.