NASZE PROJEKTY

Ocena stanu Niemcy

Ocena stanu nawierzchni oraz wizualizacja wyników 

Projekt realizujemy od 1991 roku we współpracy z HELLER Ingenierugesellschaft mbH na zlecenie Zarządców dróg różnych szczebli w Niemczech (autostrady i drogi federalne oraz drogi krajów związkowych)

Profil Stalexport diagnostyka stanu nawierzchni

Diagnostyka stanu nawierzchni autostrad koncesyjnych

Projekt realizujemy od 2009 roku na zlecenie Instytutu Badawczego Dróg i Mostów dla Stalexport Autostrada Małopolska S.A.

archiwizacja i analiza danych zebranych ze stacji ciągłych pomiarów ruchu SCPR

Archiwizacja i analiza danych ze stacji ciągłych pomiarów ruchu

na zlecenie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKIA), 2013–2015 r. – Uzyskanie, w oparciu o dane pozyskane ze stacji ciągłych pomiarów ruchu, informacji niezbędnych dla potrzeb planistycznych, projektowych oraz zarządzania ruchem.

mapa ryzyka

Mapa Ryzyka do Polskiego Obserwatorium Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

na zlecenie Comarch S.A, dla Instytutu Transportu Samochodowego – 2013 r. – Opracowanie algorytmu do identyfikacji najbardziej niebezpiecznych odcinków drogowych w ramach POBR.

Widok OnKo2

Wdrożenie internetowego systemu udostępniania danych drogowych

Na zlecenie Instytutu Badawczego Dróg i Mostów – Dostarczenie, wykonanie i utrzymanie internetowego systemu udostępniania i prezentacji danych drogowych oraz aplikacji służących do wprowadzania danych do systemu.

Profil diagnostyka stanu

Ocena stanu eksploatacyjnego dróg krajowych, wojewódzkich i powiatowych będących w administracji ZDM w Warszawie

Projekt realizowaliśmy w konsorcjum z Instytutem Badawczym Dróg i Mostów (IBDiM), BBPBK Transcomp Sp. z o.o., Geovia Sp. z o.o. na zlecenie ZDM w Warszawie – 2012 r. (DZP/30/PN/24/12).

profil pomiary TSD dla Zarządu Dróg Wojewódzkich w Katowicach

Ocena nośności nawierzchni drogowych na drogach województwa śląskiego oraz łódzkiego z wykorzystaniem ugięciomierza laserowego TSD

Projekt realizowaliśmy we współpracy z Instytutem Badawczym Dróg i Mostów (IBDiM) na zlecenie ZDW w Katowicach, ZDW w Łodzi – 2013 r.

snowy-road-1-1521289 820x540

Obserwacja rozwoju uszkodzeń nawierzchni drogowowej w okresie zimowym

Projekt realizowany na zlecenie Heller Ingenieurgesellschaft mbH – sezon 2012/2013, 2013/2014.