Maksymalizacja jakości

Jesteśmy nastawieni na długofalową współpracę, opartą na zaangażowaniu, kompetencjach i wzajemnym zaufaniu. Myślimy o naszych klientach jak o partnerach i staramy się, żeby druga strona również nas tak postrzegała. Dlatego tak ważne jest dla nas nawiązywanie pozytywnych relacji już od samego początku. Realizując projekt prowadzimy dialog z zamawiającym i szukamy rozwiązań, które uzna on za najlepsze. Nieważne jak duży czy mały jest projekt – zawsze służymy pomocą i wsparciem, nawet po jego zakończeniu.

Jesteśmy dumni ze stale wzrastającej liczby zrealizowanych projektów. Nasze doświadczenie zdobywaliśmy na rynku niemieckim, na którym od lat mamy dominującą pozycję. Niemcy to kraj, w którym dziedzina zarządzania drogami należy do najlepiej rozwiniętych na świecie. Stanowi to szczególne wyzwanie, ponieważ systemy utrzymaniowe, planowania przedsięwzięć oraz zarządzania drogami muszą spełniać bardzo wysokie wymagania zleceniodawców, zarówno w kwestiach niezawodności, jak i efektywności oraz wydajności. Teraz dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem świadcząc usługi na rynku polskim.

System zarządzania jakością

W październiku 2012 roku firma Heller Consult. wdrożyła system zarządzania jakością zgodny z normą PN-EN ISO 9001:2008. W kwietniu 2013 potwierdzono to certyfikatem.

Certyfikat dla Heller Consult zgodnie z normą ISO 9001:2015
Certyfikat dla Heller Consult zgodnie z normą ISO 9001:2015