aktualnościAsset Managementfirma

Heller Consult zaprasza na webinarium “Zdalne zarządzanie drogami – czy to jest możliwe?”

Zdalne zarządzanie drogami - czy to jest możliwe? Zaproszenie na webinarium

Nie da się ukryć, że COVID-19 zmienił świat, jaki to tej pory znaliśmy. Konieczność wprowadzenia zarządzania kryzysowego niemalże na całym świecie, we wszystkich branżach i dziedzinach naszego życia sprawiła, że w ekspresowym tempie musieliśmy dostosować się do nowej rzeczywistości, w której niektórym ciężko się odnaleźć. Czego nas ten czas nauczył? Co sprawia nam największą trudność? Z tą sytuacją  zmagają się zarządcy na całym świecie.

28 kwietnia 2020 roku o godz. 14:00 zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w 60-minutowym Webinarium „Zdalne zarządzanie drogami – czy to jest możliwe?”, podczas którego wprowadzimy Państwa w zagadnienia efektywnego zarządzania organizacją w trybie pracy zdalnej. Będziemy mówić o dużych i mniejszych zarządach dróg.

Webinarium poprowadzi nasz ekspert Jan Zieliński, który opowie o tym:
  • Jak w tej nowej rzeczywistości zorganizować sprawną pracę zarządu dróg?
  • W jaki sposób może zmienić się funkcjonowanie zarządców dróg po ustaniu epidemii?
  • Jak skutecznie realizować bieżące utrzymanie i udostępniać wszystkim pracownikom informacje o nowych zgłoszenia czy uszkodzeniach?
  • Czy da się zorganizować pracę zarządu dróg tak, aby być bardziej odpornym na te i inne zagrożenia?
  • Czy możemy zacząć działać już dziś?

Program naszego Webinarium jest odpowiedzią na problemy i trudności naszych partnerów i klientów. Pokażemy, z jakich narzędzi skorzystać w sytuacji rozproszonego zespołu pracowników administracji drogowej.

Wydarzenie skierowane jest do zarządców dróg – dyrektorów, naczelników, kierowników i innych pracowników zarządów dróg.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do zarezerwowania miejsca do udziału w Webinarium Zdalne zarządzanie drogami – czy to jest możliwe?, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Po wypełnieniu formularza otrzymają Państwo od nas e-mail z potwierdzeniem zgłoszenia, oraz w ciągu tygodnia wiadomość z platformy ClickMeeting wraz z linkiem bezpośrednio przekierowującym do wirtualnego pokoju, w którym odbędzie się nasze spotkanie.