aktualnościAsset ManagementfirmaINFRAMAwebinarium

INFRAMA zaprasza na Webinarium „Czy można zaoszczędzić miliony? O zmianie podejścia do letniego i zimowego utrzymania dróg”.

Czy można zaoszczędzić miliony? O zmianie podejścia do letniego i zimowego utrzymania dróg. Zaproszenie na webinarium

Cele stawiane zarządcom infrastruktury drogowej to przede wszystkim bezpieczny i komfortowy przepływ towarów i usług. Ale nie tylko – celem zarządców i społecznym oczekiwaniem względem nich jest również racjonalnie gospodarowanie majątkiem. Ograniczenia budżetowe, zwłaszcza w tzw. grupie wydatków OpEx, z jakimi zarządcy są konfrontowani w swojej codziennej pracy, sprawiają, że osiągnięcie tych celów stanowi niemałe wyzwanie.

Aby ułatwić realizację celów zarządców dróg powstała dyscyplina Road Asset Management (RAM). Narodziła się ona w dobie kryzysu infrastruktury i jako odpowiedź na niego. RAM, łącząc w sobie wiedzę inżynierską i menadżerską, wspomaga zarządców w skuteczniejszym osiąganiu celów organizacji.

Akademia INFRAMA zaprasza Państwa serdecznie na Webinarium

„Czy można zaoszczędzić miliony? O zmianie podejścia do letniego i zimowego utrzymania dróg”.

Kiedy? Już 9 czerwca 2020 r. o godzinie 14:00.

Spotkanie poprowadzi dr Agata Ciołkosz-Styk, ekspert Akademii INFRAMA, a gościem specjalnym będzie Pan Wojciech Folejewski, Dyrektor Zarządu Dróg i Zieleni w Gdyni. Podzieli się on z swoimi doświadczeniami, wynikającymi z wprowadzanej zmiany modelu letniego i zimowego utrzymania dróg w gdyńskim Zarządzie. Omówione zostaną motywy tych zmian, przebieg całego procesu oraz oczekiwane efekty, jakie Zarząd spodziewa się osiągnąć, a także to, na ile w tym procesie zostały wykorzystane elementy Road Asset Management.

Podczas spotkania przewidziana jest także część, w której uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań gościowi.

Webinarium skierowane jest przede wszystkim do zarządców dróg miejskich, ale także do przedstawicieli zarządów dróg wojewódzkich i powiatowych.

Udział w webinarium jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego już dziś zachęcamy do rejestracji, zgłaszając swój udział poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Zapraszamy do wzięcia udziału!

Więcej informacji na: www.inframa.pl